Parent-Teacher Meeting Programme

PRIMARY MARMARA PRIMARY SCHOOL

2014-2015 ACADEMIC YEAR

TEACHER-PARENT MEETINGS LIST

NAME AND SURNAME DUTY BRANCH IS RESPONSIBLE
CLASSES
INTERVIEW
DAY
INTERVIEW
TIME
AHMET BÖLÜK DIRECTOR SOCIAL STUDIES ---- EVERY DAY APPOINTMENT
MÜGE ARIKDOĞAN ONAT DIRECTOR VICE ENGLISH 1.CLASSES EVERY DAY APPOINTMENT
NEVRA ÖZTORUN COŞKUN DIRECTOR VICE PHYSICAL EDUCATION 2.CLASSES EVERY DAY APPOINTMENT
D. SERPİL EMKİN DIRECTOR VICE ENGLISH 3.CLASSES EVERY DAY APPOINTMENT
FİKRİYE ŞAMDAN DIRECTOR VICE ENGLISH 4.CLASSES EVERY DAY APPOINTMENT
ŞEBNEM ONBAŞI GUIDANCE DEPARTMENT
COORDINATOR
PSYCHOLOGIST 2.CLASSES EVERY DAY APPOINTMENT
AYLİN TOMAKAN TEACHER REHBER TEACHER 1.CLASSES EVERY DAY APPOINTMENT
CANSU POLAT TEACHER REHBER TEACHER 3.CLASSES EVERY DAY APPOINTMENT
SEZİN BOTASUN PSYCHOLOGİCAL COUNSELİNG PSYCHOLOGIST 4.CLASSES EVERY DAY APPOINTMENT
GÖZDEM TOPLU TEACHER GUIDE FOR TEACHERS ---- EVERY DAY APPOINTMENT
NAİME AKBAL MEASUREMENT AND EVALUATION CLASS TEACHER ---- EVERY DAY APPOINTMENT
FERİDE MÜJDE KOYAŞ CLASS TEACHER
DEPARTMENT HEADS
CLASS TEACHER ---- EVERY DAY APPOINTMENT
AYSUN YILMAZ TEACHER CLASS TEACHER 1A MONDAY
FRIDAY
4.COURSE (11.15-11.55)
3.COURSE (10.25-11.05)
ÖZGE PAŞAOĞLU  TEACHER CLASS TEACHER 1B MONDAY
FRIDAY
2.COURSE (09.35-10.15)
2.COURSE (09.35-10.15)
NURDAN GÜNVER  TEACHER CLASS TEACHER 1C MONDAY
FRIDAY
3.COURSE (10.25-11.05)
2.COURSE (09.35-10.15)
AYŞEGÜL İLBAN TEACHER CLASS TEACHER 1D MONDAY
FRIDAY
3.COURSE (10.25-11.05)
3.COURSE (10.25-11.05)
EZEL SUMMAK TEACHER CLASS TEACHER 1E MONDAY
FRIDAY
2.COURSE (09.35-10.15)
2.COURSE (09.35-10.15)
SEMİHA BURÇOĞLU TEACHER CLASS TEACHER 1F MONDAY
FRIDAY
3.COURSE (10.25-11.05)
2.COURSE (09.35-10.15)
MERVE AĞAÇBACAK TEACHER CLASS TEACHER 2A MONDAY
FRIDAY
3.COURSE (10.25-11.05)
2.COURSE (09.35-10.15)
EMEL İNANÇ TEACHER CLASS TEACHER 2B MONDAY
FRIDAY
2.COURSE (09.35-10.15)
4.COURSE (11.15-11.55)
AYSER DÖNMEZ TEACHER CLASS TEACHER 2C MONDAY
FRIDAY
3.COURSE (10.25-11.05)
4.COURSE (11.15-11.55)
SELİN KAYA TEACHER CLASS TEACHER 2D MONDAY
FRIDAY
3.COURSE (10.25-11.05)
3.COURSE (10.25-11.05)
DUYGU GÜL TEACHER CLASS TEACHER 2E MONDAY
FRIDAY
3.COURSE (10.25-11.05)
2.COURSE (09.35-10.15)
DUYGU H.DEMİR TEACHER CLASS TEACHER 2F MONDAY
FRIDAY
2.COURSE (09.35-10.15)
2.COURSE (09.35-10.15)
HACER ÖZTURAN TEACHER CLASS TEACHER 2G MONDAY
FRIDAY
4.COURSE (11.15-11.55)
3.COURSE (10.25-11.05)
NESİBE AKYÜZ TEACHER CLASS TEACHER 2H MONDAY
FRIDAY
2.COURSE (09.35-10.15)
2.COURSE (09.35-10.15)
SALİHA YILMAZ TEACHER CLASS TEACHER 3A MONDAY
FRIDAY
2.COURSE (09.35-10.15)
3.COURSE (10.25-11.05)
SİNEM AKDOĞAN TEACHER CLASS TEACHER 3B MONDAY
FRIDAY
3.COURSE (10.25-11.05)
2.COURSE (09.35-10.15)
FERYAL ÇELİK TEACHER CLASS TEACHER 3D MONDAY
FRIDAY
4.COURSE (11.15-11.55)
2.COURSE (09.35-10.15)
ASLI UYSAL TEACHER CLASS TEACHER 3E MONDAY
FRIDAY
3.COURSE (10.25-11.05)
2.COURSE (09.35-10.15)
FİLİZ OĞUZ TEACHER CLASS TEACHER 3F MONDAY
FRIDAY
3.COURSE (10.25-11.05)
3.COURSE (10.25-11.05)
HANDE TOKSOY TEACHER CLASS TEACHER 3G MONDAY
FRIDAY
3.COURSE (10.25-11.05)
2.COURSE (09.35-10.15)
BERİL ALTIN TEACHER CLASS TEACHER 3H MONDAY
FRIDAY
4.COURSE (11.15-11.55)
4.COURSE (11.15-11.55)
NEVİN CAMTAK TEACHER CLASS TEACHER 3K MONDAY
FRIDAY
2.COURSE (09.35-10.15)
3.COURSE (10.25-11.05)
SERPİL ÖZBİNİCİ TEACHER CLASS TEACHER 3L MONDAY
FRIDAY
2.COURSE (09.35-10.15)
4.COURSE (11.15-11.55)
MACİDE YILMAZ TEACHER CLASS TEACHER 3M MONDAY
FRIDAY
4.COURSE (11.15-11.55)
3.COURSE (10.25-11.05)
NUR ALTUNTAŞ TEACHER CLASS TEACHER 4A MONDAY
FRIDAY
2.COURSE (09.35-10.15)
4.COURSE (11.15-11.55)
PINAR ÇAĞDAŞ SATIR TEACHER CLASS TEACHER 4B MONDAY
FRIDAY
3.COURSE (10.25-11.05)
4.COURSE (11.15-11.55)
BELKIS ERTOSUN TEACHER CLASS TEACHER 4C MONDAY
FRIDAY
2.COURSE (09.35-10.15)
3.COURSE (10.25-11.05)
NİMET ERBEZCİ TEACHER CLASS TEACHER 4D MONDAY
FRIDAY
3.COURSE (10.25-11.05)
3.COURSE (10.25-11.05)
GÜLŞEN ERSÖZ TEACHER CLASS TEACHER 4E MONDAY
FRIDAY
3.COURSE (10.25-11.05)
3.COURSE (10.25-11.05)
SABRİYE PEHLEVAN TEACHER CLASS TEACHER 4F MONDAY
FRIDAY
2.COURSE (09.35-10.15)
4.COURSE (11.15-11.55)
ESİN EVREN TURAN TEACHER CLASS TEACHER 4G MONDAY
FRIDAY
4.COURSE (11.15-11.55)
2.COURSE (09.35-10.15)
BİRSEL ÖZ TEACHER CLASS TEACHER 4H MONDAY
FRIDAY
3.COURSE (10.25-11.05)
4.COURSE (11.15-11.55)
ÖZGE ORHAN TEACHER CLASS TEACHER 4K MONDAY
FRIDAY
3.COURSE (10.25-11.05)
3.COURSE (10.25-11.05)
SEMA KAPANCIOĞLU TEACHER CLASS TEACHER 4L MONDAY
FRIDAY
4.COURSE (11.15-11.55)
3.COURSE (10.25-11.05)
GÜLSER GERÇEK TEACHER CLASS TEACHER 4L MONDAY
FRIDAY
4.COURSE (11.15-11.55)
3.COURSE (10.25-11.05)
ERCAN KASIM YENİGÜL TEACHER DRAMA 1 / A-B-C-D-E-F MONDAY 1.COURSE (08.30-09.25)
SEVİNÇ ERSOY TEACHER SCIENCE 3 / A-B-D-E-F-G-H-K-L-M
4 / A-B-D-E-F-G-K-L
MONDAY 1.COURSE (08.30-09.25)
SİNEM OFLUOĞLU TEACHER SCIENCE 4 / C-H MONDAY 2.COURSE (09.35-10.15)
YASEMİN MUNGAN SÖNMEZ EXPERT INSTRUCTORS INFORMATION TECHNOLOGY 2 / A-B-C-D-E-F-G-H
3 / H-K-L-M
4 / F-G-H-K-L
MONDAY 2.COURSE (09.35-10.15)
KONCA AVCI MACİT MASTER TRAINER INFORMATION TECHNOLOGY 1 / A-B-C-D-E-F
3 / A-B-D-E-F-G
4 / A-B-C-D-E
FRIDAY 2.COURSE (09.35-10.15)
ZİYA NUH MASTER TRAINER CHESS 1 / A-B-C-D-E-F
2 / A-B-C-D-E-F-G-H
3 / A-B-E-F-G-H-K
MONDAY 1.COURSE (08.30-09.25)
ESRA AYDIN EXPERT INSTRUCTORS CHESS 3 / D-L-M MONDAY 3.COURSE (10.25-11.05)
JUSTIN OSMAN YILAL NATİVE ENGLISH 3 / A-B-D-E-F-G-L FRIDAY 1.COURSE (08.30-09.25)
GERALDİNE BİRSEN NATİVE ENGLISH 4 / B-C-E-F-G-K MONDAY 5.COURSE (12.10-12.50)
ARİANA LUSİN KESKİN NATİVE ENGLISH 1 / D-E-F
2 / A-B-C-D
MONDAY 2.COURSE (09.35-10.15)
KATE SHCHEPKINA NATİVE ENGLISH 1 / A-B-C
2 / E-F-G-H
FRIDAY 1.COURSE (08.30-09.25)
GEORGE VANDERVEER NATİVE ENGLISH 3 / H-K-M
4 / A-D-H-L
MONDAY 1.COURSE (08.30-09.25)
EMİNE GÖKÇE GÜLER TEACHER ENGLISH 4 / E-G
3 / E-F
MONDAY 2.COURSE (09.35-10.15)
TUĞBA TUFAN TEACHER ENGLISH 4 / C-F-L
3 / L
MONDAY 1.COURSE (08.30-09.25)
SEMİRE DENİZ YALDIZKAYA TEACHER ENGLISH 4 / B MONDAY 2.COURSE (09.35-10.15)
MELTEM OKTAY TEACHER ENGLISH 3 / A-D-G-H-K FRIDAY 1.COURSE (08.30-09.25)
GİZEM BALTACI TEACHER ENGLISH 2 / A-B
3 / B-M
FRIDAY 1.COURSE (08.30-09.25)
ÖZGE BULUT TEACHER ENGLISH 4 / A-D-H-K FRIDAY 3.COURSE (10.25-11.05)
NAZLI İREM YAVUZ TEACHER ENGLISH 1 / F
2 / C-E-H
FRIDAY 3.COURSE (10.25-11.05)
OYA YILMAZ TEACHER ENGLISH 2 / D-F-G
1 / A
FRIDAY 2.COURSE (09.35-10.15)
YASEMİN ECE ALYANAK TEACHER ENGLISH 1 / B-C-D-E MONDAY 2.COURSE (09.35-10.15)
EMİNE CANGÜR TEACHER GERMAN 4 / A-B-C-D-E-F-G-H-K-L MONDAY 1.COURSE (08.30-09.25)
BETÜL KOLAT  TEACHER FRENCH 4 / A-B-C-D-E-F-G-H-K-L MONDAY 1.COURSE (08.30-09.25)
HÜLYA KARTAL  TEACHER SPANISH 4 / A-B-C-D-E-F-G-H-K-L MONDAY 1.COURSE (08.30-09.25)
AYŞEN YILDIRIM VISUAL ARTS
DEPARTMENT HEADS
VISUAL ARTS 1 / A-B-C
2 / A-B-C-D
3 / A-B-D-E-F-G-H-K-L-M
MONDAY 2.COURSE (09.35-10.15)
TÜLAY SAPAZ TEACHER VISUAL ARTS 1 / D-E-F
2 / E-F-G-H
4 / A-C-D-E-F-G-H-K
MONDAY 2.COURSE (09.35-10.15)
NİLÜFER İNANDIKLI TEACHER VISUAL ARTS 4 / B-L MONDAY 4.COURSE (11.15-11.55)
NURSEL VALANDOVA TEACHER MUSIC 2 / A-B-C-D-E-F-G-H
3 / A-B
4 / D-E-F
MONDAY 4.COURSE (11.15-11.55)
SELİN AYŞİN BATMANKAYA TEACHER MUSIC 1 / A-B-C-D-E-F
3 / D-E-F-G-H-K-L-M
4 / A-B-C
MONDAY 2.COURSE (09.35-10.15)
EYLEM KAHRAMAN TEACHER MUSIC 4 / G-H-K-L MONDAY 2.COURSE (09.35-10.15)
AYŞEGÜL KÖTENECİ TEACHER PHYSICAL EDUCATION 3D FRIDAY 1.COURSE (08.30-09.25)
ÖZLEM BİLEY ERUYAR TEACHER PHYSICAL EDUCATION 1 / D-E-F
4 / A-B-C-D-E-F-G
FRIDAY 1.COURSE (08.30-09.25)
SERCAN AÇIKEL TEACHER PHYSICAL EDUCATION 1 / A-B-C
2 / A-B-C-D
3 / H-K-L
FRIDAY 1.COURSE (08.30-09.25)
BAHAR KILIÇ TEACHER PHYSICAL EDUCATION 3 / A-B-E-F-G-M
4 /H-K-L
FRIDAY 1.COURSE (08.30-09.25)
DUYGU KAŞIKARA TEACHER PHYSICAL EDUCATION 2 / E-F-G-H FRIDAY 1.COURSE (08.30-09.25)

Parent Letters

Feedbacks from our Distinguished Parents

Click here to read