Communication

Marmara Eğitim Kurumları
http://en.mek.k12.tr/

Marmara Eğitim Köyü 34857 Maltepe - İSTANBUL
Tel: (0 216) 626 10 00 (pbx)
Fax: (0 216) 626 10 10

 

E-mail Adresleri Genel
mek@mek.k12.tr
Kolej Bölümü
markol@mek.k12.tr
Fen Lisesi Bölümü
marfen@mek.k12.tr
Teknik Lise Bölümü
martek@mek.k12.tr
İlköğretim Bölümü
marilk@mek.k12.tr
Anaokulu Bölümü
marana@mek.k12.tr
Halkla İlişkiler
halklailiskiler@mek.k12.tr
 

 

Bodrum Marmara Koleji
Adres : Turgut Reis Yolu Üzeri Kemer Mevkii 48400 Ortakent - Bodrum - Muğla /Türkiye
Telefon : 0 252 3586113 – 3586114
Faks : 0 252 358 6115
Web : www.bodrummarmara.k12.tr

 

E-mail Adresleri Genel
info@bodrummarmara.k12.tr
Müdürlük
mudur@bodrummarmara.k12.tr
Anaokul
anaokul@bodrummarmara.k12.tr
İlkokul
ilkokul@bodrummarmara.k12.tr
Lise
lise@bodrummarmara.k12.tr
Halkla İlişkiler
halklailiskiler@bodrummarmara.k12.tr
Yazı İşleri
yaziisleri@bodrummarmara.k12.tr
Bilgi İşlem
bilgiislem@bodrummarmara.k12.tr
İnsan Kaynakları
insankaynaklari@bodrummarmara.k12.tr
Muhasebe
muhasebe@bodrummarmara.k12.tr
Alım Satım
isletme@bodrummarmara.k12.tr
Teknik Servis
teknik@bodrummarmara.k12.tr
Matematik-Fen Bölüm Başkanlığı (I)
matematik@bodrummarmara.k12.tr
Matematik-Fen Bölüm Başkanlığı (II)
fen@bodrummarmara.k12.tr
Edebiyat Bölüm Başkanlığı
edebiyat@bodrummarmara.k12.tr
Rehberlik Bölüm Başkanlığı
rehberlik@bodrummarmara.k12.tr
Yabancı Diller Bölüm Başkanlığı
yabancidil@bodrummarmara.k12.tr
Spor Bölüm Başkanlığı
spor@bodrummarmara.k12.tr
Müzik Bölüm Başkanlığı
muzik@bodrummarmara.k12.tr
 

 

MARMARA EĞİTİM KÖYÜ’NE ULAŞIM
Marmara Eğitim Köyü’ne ulaşım için birden fazla seçenek bulunmaktadır.

 

 

TEM’den gelenler için:
Kartal-Samandıra Kavşağı’ndan girilerek gişelerden sonra Samandıra yönüne sapılır. Kavşak noktalarında bulunan yönlendirme tabelaları izlenerek, Kampusumuza ulaşılabilir.

 

E’5’TEN gelenler için:
Maltepe Köprüsü üzerinden SSK Süreyyapaşa Hastanesi-Başıbüyük yolu ve Küçükyalı yan yol sapağından, kavşak noktalarında bulunan yönlendirme tabelaları izlenerek Kampusumuza ulaşılabilir.

Parent Letters

Feedbacks from our Distinguished Parents

Click here to read