TEOG Başarılarımız

2013-2014 Eğitim Öğretim yılının sonunda, öğrencilerimiz sosyal gelişimleri, sanat ve spor alanındaki performansları ve TEOG’da gösterdikleri başarıları ile bizleri yine gururlandırdılar. Akademik başarının yanında yaşam becerisi edindirmeyi hedefleyen Özel Marmara Eğitim Kurumları olarak hedeflediğimiz noktaya ulaşmış olduğumuzu görmek bizleri ayrıca onurlandırdı.

TEOG sonuçlarını incelediğimizde tüm öğrencilerimizin kendi potansiyelleri ve çabaları çerçevesinde ulaşabileceği en üst noktada olduğunu gördük ki bu durum farklılaştırmış eğitim öğretim yöntemlerini programlarımızın her aşamasında etkin olarak uygulayan, her öğrenciyi kendi içinde değerlendiren biz eğitimcilerin öncelikli hedefleri arasındadır.

Özel Marmara Eğitim Kurumlarından bu yıl mezun ettiğimiz 105 öğrencimizin 105’i TEOG’a girerek çeşitli Anadolu Liselerine, Fen Liselerine ve Özel Liselere girme hakkı kazandılar. Kurum politikası gereği 7. ve 8.sınıflara dışarıdan sınırlı sayıda öğrenci aldığımız bilgisinden yola çıkarak söz konusu başarıyı öğrencilerimiz, siz değerli velilerimiz ve öğretmenlerimiz adına gururla paylaşıyoruz. 

Öğrencilerimizin TEOG'a katılan 1.250.000 (bir milyon iki yüz elli bin) öğrenci arasındaki başarı durumları aşağıda belirtildiği gibidir. 

İlk % 0.5'lik dilimde

13

İlk % 1'lik dilimde

10

İlk % 2'lik dilimde

14

İlk % 5'lik dilimde

16

İlk % 10'luk dilimde

21

İlk % 20'lik dilimde

13

İlk % 30'luk dilimde

9

İlk % 40'lık dilimde

6

İlk % 50'lik dilimde

3

TOPLAM

105

Tüm öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve siz değerli velilerimizi kutluyor, öğrencilerimizin bundan sonraki eğitim süreçlerini de başarıyla tamamlamalarını diliyoruz. 

Okulumuz öğrencilerinin kazandıkları okullar hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilmek için, Tıklayınız.

 

Parent Letters

Feedbacks from our Distinguished Parents

Click here to read